MR-Profil-Web

Profil LinkedIn

“Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.”
Henry Ford

Martin Rada

Jednatel

Založil firmu Rada Building se záměrem doručit na trh průlomové udržitelné inovace ve stavebním průmyslu. Po letech vývoje a třech pivotech se s partnery rozhodl firmu soustředit na inovativní zajištění rizikových konstrukcí.

Vývoj & akcelerační programy:

GTEC Soft-Landing Berlin
Květen 2019
German Tech Entrepreneurship Center vybral 15 mezinárodních startupů, kterým byla představena berlínská startupová scéna se završením na konferenci Proptech Innovation Summit 2019.

Dubai Future Accelerators
Jaro 2018 (Cohort 4)
Rada Building se účastnil jako jeden ze 37 startupů Dubai Future Accelerators Spring 2018. Tento program spostředkovává exkluzivní spolupráci mezi startupy a inovativními vládními orgány se záměrem nasazení průlomových technologií v emirátu Dubaj.

Paris&Co Landing Pack Explore
Říjen 2017
Program Paris&Co Landing Pack Explore uvedl Rada Building do pařížské technologické, akademické a investiční komunity. Vyvrcholení programu programu proběhlo na největší světové Deep Tech konferenci Hello Tomorrow.

French Tech Ticket
Rok 2017 (Season 2)
Roční záštita vývoje, výzkumu a expanze na francouzský trh. Rada Building se účastnil The French Tech Ticket 2017 jako jeden ze 70 startupů z celého světa s inkubací v nějvětším hubu pro vývoj udržitelných technologii v Evropě - Savoie Technolac (dnes Chambéry Grand Lac Économie).


Publikace:

Non-profit:

ZET Foundation
Člen komunity
Podpora aktivit organizace založené česko-americkým ekonomem Prof. Milanem Zeleným. Nadace ZET se zaměřuje na šiření pravé podstaty odkazu Tomáše Bati a vytváření podhoubí pro spolupráci nové generace českých firem dále rozvíjející historický precedens postavený na autonomii, sebe-udržitelnosti a inovaci.

 

Rybná 716/24
Praha 1 - Staré město
110 00

D&B DUNS: 496 594 162
DIČ / VAT: CZ 09341978
Datová schránka: 9yidyas

Copyright © 2022 Rada Building s.r.o.